OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Veľká cena Pezinku

V sobotu sa v Pezinku zúčastnilo 370 judistov z Rumunska,Rakúska,Poľska,Maďarska,Čiech a Slovenska na 23. ročníku veľkej ceny v jude mládeže.Tento turnaj je započítavaný do bodovacej súťaže o Slovenský pohár.Z považskobystrického judo klubu sa na ňom zúčastnilo 8 judistov a počínali si naozaj výborne.V kategórii super mini do 8 rokov si druhé miesto vybojoval Bruno Ovčík.V mini do 10 rokov Martina Seková vyhrala a Miroslav Štefanko obsadil 6. miesto.V mladších žiakoch Tadeáš Křižánek a Pavlínka Čižmárová vyhrali,Filip Papšo skončil druhý.V starších žiakoch Lucia Papšová a Adam Baroš obsadili zhodne druhé miesta.Tri zlaté ,4 strieborné a jedno 6.miesto stačili družstvu Judo klubu Považská Bystrica v konkurencii 45 družstiev na konečné  5.miesto.