OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

12 ročník Grand Prix Považská Bystrica

V sobotu 10.10.2015 sa v športovej hale  Mšk na sídl. SNP konal už 12 ročník tradičného medzinárodného turnaja v jude mládeže. N a tomto ročníku sa zúčastnilo rekordných  528 súťažiacich z 8  štátov.Boje na piatich žinenkách začali od 10.00 a pokračovali do 19.30.V kvalitných súbojoch sa nestratili ani pretekári domáceho judo klubu a vybojovali  4 .pódiové umiestnenia.

Terázia Křižánková v dorastenkách zvíťazila,Martina Seková v mini kategórii a Simona Bočincová v mladších žiačkách boli druhé.Matej Omámik zachraňoval česť považskobystrických  chlapcov a bol tretí v mini kategórii . Bruno Ovčík v super mini obsadil nepopulárne 4.miesto.Ostatný pretekári nepostúpili z vyraďovacích bojov.V nedeľu si výbery centier talentovanej mládeže,zahraničný pretekári a domáci schuti zatrénovali pod vedením reprezentačných trénerov.

Judo klub ďakuje mestu Považská Bystrica,organizátorom,sponzorom a rodičom za pomoc a podporu.